Ortopedická podlaha - Větvičky tvrdé

  • branches_brown_graphite_layers
  • branches_brown_graphite_front
  • 167.png
dle varianty
branches_brown_graphite_layers
branches_brown_graphite_layers
branches_brown_graphite_front
branches_brown_graphite_front
167.png
167.png

Katalogové číslo: MFK-082-2-1

S muffíkem jste se již doma procházeli po kořenech stromů, popadaných šiškách, ořeších a kládách. Nyní nám do rodiny lesních povrchů přibyly větve.

Tento povrch slouží pro stimulaci plosky nohy a to pro prevenci i pro rehabilitaci podélně či příčně zborcené klenby. Ležící větvičky potrénují balanc a střed těla  a jejich vyčnívající suky využijete při reflexních masážích chodidel. 
Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.
Jejich stimulací můžeme zlepšit činnost metabolismu, činnost vnitřních orgánů, odstranit některé blokády páteře a podpořit rekonvalescenci. Dále pak můžeme zlepšovat zažívání eliminovat únavu či naopak nespavost.

:
od 245,00 Kč / ks
202,48 Kč bez DPH
Vyberte barvu
dle varianty
Sklad
  • Značka Muffik
  • Materiál Měkčené PVC
  • Rozměry 29,79 × 29,79 cm
  • Dostupné barvy Šedá , Hnědá

Sdílet produkt:

Detailní popis

Jedním z našich cílů je zvyšování kvality podlah, a proto jsme inovovali spodní stranu. Výsledkem je nejen lepší vzhled ale i funkčnost. Zvýšili jsme pružnost podlahy a použili pevnější výztuhy, díky čemuž jsme dosáhli vyšší nosnosti. Navíc pro děti evokuje i podobnost včelí plástve. Tím pádem je naše podlaha propracovaná precizně ze všech možných stran a také vzhledově velmi atraktivní. Díky speciálním zámkům ve tvaru puzzle do sebe jednotlivé díly podlahy lehce zapadají a umožńují nespočet kombinací při skládání.

 

Testováno podle standardu EN 71-1:2014 + A1:2018 a EN 71-2:2011 + A1:2014 a EN 71-3:2019-08

Rozměry: 29,79 x 29,79 cm